Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O KOTiOWO

 

CO Z NAS ZA KOCIARZE?

 

Cześć! Jesteśmy kociarzami, pewnie podobnie jak Ty skoro do nas trafiłaś/eś.

Założyliśmy pierwszą w Białymstoku kocią kawiarnię: Kocie Cafe. Wystrój, akcesoria i przestrzeń dla kotów przygotowaliśmy sami. Z czasem Klienci kawiarni dopytywali o drapaki, legowiska i miejsca do zabawy, które stworzyliśmy. Wtedy narodził się pomysł na markę KOTiOWO i stworzenie oryginalnych, bezpiecznych i designerskich akcesoriów dla kotków, ale też ich właścicieli.

 kocia kawiarnia kocie cafe bialystok

Wszystkie kocie meble i gadżety są najpierw testowane przez kotki mieszkające w kawiarni. To one decydują, czy użyte materiały i wykonane kształty będą odpowiednie do drapania, kociej zabawy czy wylegiwania się.

 kocia kawiarnia adopcje kotow bialystok

KOCIE ADOPCJE I POMOC

W kociej kawiarni mieszkają kotki, które czekają na adopcję i pochodzą z fundacji Kotkowo w Białymstoku. 1% ze sprzedaży każdego produktu KOTiOWO wędruje do fundacji.

 adopcje kotow kocia kawiarnia

ODWIEDŹ NAS WIRTUALNIE LUB W KAWIARNI

Zapraszamy Cię do Kocie Cafe, jeśli akurat będziesz w Białymstoku. Pysznie Cię tu nakarmimy i otoczymy kocim ciepłem. Jeśli daleko Ci do nas, wpadaj na nasze media społecznościowe lub zrób sobie wirtualny spacer po kawiarni - KLIKNIJ. Zobaczysz tam backstage kociej marki, testy produktów KOTiOWO przeprowadzane regularnie przez kocich ekspertów i dawkę wiedzy o kocich sprawach.

 

Pacnij łapką:

   

 

DO ZAMRUCZENIA!
Agata&Paweł

 

akcesoria dla kotow kotiowo kocia kawiarnia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl