Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Kocie Cafe

KOCIA KAWIARNIA KOCIE CAFE W BIAŁYMSTOKU

 

Tymczasowy dom dla kotków z fundacji Kotkowo

Przede wszystkim jesteśmy tymczasowym domem dla kociaków z fundacji Kotkowo. Kawiarnię odwiedza wielu kociarzy, więc szansa na szybkie znalezienie domu dla potrzebujących kotków jest ogromna!

Pomagamy kotom, po często trudnych przejściach, w procesie socjalizacji. Stale współpracujemy z doktor weterynarii i kocią behawiorystką.

 kocia kawiarnia kocie cafe bialystok

Koci plac zabaw i kocie SPA

Kocie Cafe to miejsce w pełni dostosowane do potrzeb kotków. W Kocim SPA kotki mogą odpocząć od panującego zgiełku i powoli adoptować się do środowiska.

Na kocim placu zabaw mają możliwość się wyszaleć. Półki, drapaki, liny i całe ścianki wspinaczkowe wykonaliśmy sami. Niektóre z nich zakupisz w sklepie KOTiOWO.

 kocie cafe kocia kawiarnia bialystok

Pyszne śniadania, brunche i własne wypieki

W kocim towarzystwie możesz też pysznie zjeść. Serwujemy śniadania, brunche (także w wersji wege) oraz słodkości. Sami wypiekamy na miejscu chałki, drożdżówki, ciasta i pączki. Do tego wypijesz kawkę, herbatę czy lemoniadę. Wychodząc z kociej kawiarni, nie zapomnij wziąć kawkę na wynos za 6zł!

Zobacz aktualne menu na Facebooku

 kocia kawiarnia sniadania brunche bialystok

Obserwuj Kocie Cafe

Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku, jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje w naszym kocim świecie.

 instagram kocie cafe facebook kocie cafe

Regulamin Kociej Kawiarni

Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Pamiętaj, że jesteś gościem w domu
kotów, gdzie ich komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. Prosimy o umiarkowane zachowanie ciszy i niebieganie. W imieniu właścicieli i personelu informujemy, że wchodząc do kawiarni akceptujesz i zobowiązujesz się do przestrzegania panujących tu zasad.        


1. Wstęp do Kawiarni mają osoby powyżej 14 roku życia. Nasze koty są z Fundacji,
nie wszystkie znają człowieka i dopiero uczą się obcowania z nim. Pracownicy mają prawo sprawdzić legitymację w celu potwierdzenia wieku.

2. Koty przesypiają średnio 15 godzin dziennie. Jest to dla nich normą. Nie zaczepiaj kotów podczas spania i nie budź ich. Jeśli chcesz pogłaskać kota, upewnij się, że ma on na to ochotę. Kot podejdzie do Ciebie, jeśli będzie chciał. Nie podnoś i nie noś kotów na rękach. Jeśli kotów nie ma w przestrzeni kawiarnianej, odpoczywają w KOCIM SPA (pokoju przeznaczonym dla kotów i personelu).

3. Bawiąc się z kotem używaj przeznaczonych do tego zabawek. Prosimy nie bawić się z kotami na wysokości. Mogą, wbrew pozorom, nie spaść na 4 łapy. Nie drażnij kotów zabawkami i nie uderzaj zabawkami o koty.

4. Nie dokarmiaj kotów. Koty karmione są o wyznaczonych godzinach przez personel. Jeśli chcesz wesprzeć podopiecznych Fundacji Kotkowo, prosimy o pozostawienie karmy, żwirku i innych darów dla kotów w wyznaczonym do tego miejsca. Dziękujemy!

5. W lokalu obowiązuje samoobsługa. Zamówienia i odbiór odbywa się przy barze. Zwrot naczyń na dole w okienku zwrotu naczyń.

6. Pamiętaj o zamykaniu za sobą drzwi.

7. Podczas robienia zdjęć kotom, wyłącz lampę błyskową.

8. Koty przebywające w kawiarni szukają domu na stałe. W celu informacji o adopcyjne prosimy skontaktować się z naszym Personelem, który wytłumaczy kolejne kroki.

Personel ma prawo wyprosić Gości, którzy nie przestrzegają Regulaminu.

 

 kocia kawiarnia kocie cafe bialystok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl